Oerfaren kåt tjej

oerfaren kåt tjej söker en mogen man som kan lära upp mejTjabba alla mogna män som vill sexdejta mej, en oerfaren kåt tjej som faktiskt inte är oskuld. Men jag är oerfaren, jag har bara haft sex en gång och det var väl rätt så OK men inte så jättebra. Nu vill jag bli upplärd av en skön mogen man, jag tror du är mellan 40-50 år. Själv är jag kåt och 19 år och rätt så blyg, så du måste vara den som styr upp allt och tar första steget.

Din erfarenhet är något jag vill ha, du ska lära upp mej, du ska bli min sexlärare helt enkelt. Du ska visa mej hur skönt sex är och att man kan ha sex länge utan att komma. Det tror jag att du som är lite äldre kan, du har ju tränat en hel del.

Vill du hjälpa mej, jag är en oerfaren kåt tjej!

De flesta mogna män är gifta eller sambos, men det gör mej inge, det är helt ok om du är upptagen. Du och jag ska ju bara ses för att ha sex och njuta tillsammans även om jag har mycket att lära. Jag är som sagt en oerfaren kåt tjej men jag är lättlärd, det tror jag iaf.

Din gubbkuk kan vara stor, medel eller liten, det har ingen betydelse tror jag. Killen jag hade sex med hade nog en ganska medelstor kuk och den gjorde lite ont. Men det var kanske för att det var första gången jag hade sex, jag var oskuld. Vill du kåta mogna man träffa mej? Hör då av dej, jag vill ses snart. Du är fräsch och hyffsat tränad!

2 svar på ”Oerfaren kåt tjej”

  1. Jag är en kåt gift man som söker antingen en tjej att vara otrogen med, eller en tjej som jag kan bjuda in med min fru. Hon är en kåt liten slyna som gillar att bli slickad länge. Hör gärna av dig,
    MVH K

    Svara

Lämna en kommentar

Träffa kåta kvinnor för sköna stunder idag!
GRATIS
Letar du efter en kåt partner?