Äldre kåt kvinna

äldre kåt kvinna söker vuxen mogen man för sex och vänskapDenna kontaktannonsen ligger i vår populära kategori Mogna kåta kvinnor.

Jag är en äldre kåt kvinna som har en enorm sexlust och jag söker en dito man. Du som inte tror att vi, mogna kvinnor har sex. De har helt fel, vi har sex och vi har verkligen sexlusten kvar. Herregud så kåt jag är jämt. Trots att jag passerat 60, det är lite pinsamt att erkänna det faktiskt. Samtidigt är det så härligt att ha lusten kvar. Sex är livets goda och nu ska jag njuta av det fullt ut.

Numer är jag inte så snygg och vacker som jag var när jag var en ung kvinna, men så är det i livet. Men om jag får säga det själv så har jag hållt mej rätt så bra för min ålder. Det är givetvis upp till betraktaren, men jag är nöjd själv och det är det viktigaste. Är mullig, har stora hängbröst som inte är de snyggaste. Själv är jag väl rätt så nöjd som sagt. Vad tycker du?

Jag är en äldre kåt kvinna söker mogen man!

Du är en vuxen och mogen man som också lever ensam och du har också kvar din sexlust. Jag är inte som andra kvinnor, jag bryr mej inte om ifall du har en liten kuk eller stor kuk. Bra sex har jag när vi synkar på det personliga planet. Jag tänker att vi umgås som vänner till en början. Sen får det som kommer att hända, ske helt naturligt. Ingen stress och ingen press, det passar mej bäst och nog samma för dej.

Jag tycker om att vara ute i naturen, läsa en bok, laga mat och är nog ganska kvinnlig i det stora hela. Du är en riktig man, en karl som uppskattar livets goda och vill träffas i verkligheten ganska snart. Mvh.

Jag är en ful kvinna

ful kvinna vill dejta en snäll man för sex och eller ett förhållandeHejsan, här är jag, en ful kvinna på 43 år, singel mot min vilja och ganska ensam. Ingen vill dejta mej, det är tom. svårt att hitta en karl som vill dra över mej. De säger att kuken inte har ögon, det är sant, så ibland får jag mej en omgång. Men det är allt och dessa sköna knull duggar inte tätt tyvärr, typ ett knull om året. Så det räcker inte för mej, jag vill ha en karl att träffa regelbundet för sex.

Nu är jag trött på att vara ensam och inte få någon respekt av karlarna, så nu provar jag en sexannnons och hoppas på det bästa. Jag vet att många män också är ensamma och känner sej fula och tråkiga för ingen vill ha dom. Men jag finns här, jag vill träffa dej, jag vet att ytan inte är viktig utan det inre som räknas. Att inte vara en kvinna som är attraktiv är ganska ledsamt faktiskt.

Finns det en man för mej som är en ful kvinna men jag är ack så trevlig!

Kanske kan vi hitta varandra?! Jag hoppas innerligt det för att jag är så trött på att vara ensam. Sen om vi kommer att ha en seriös relation eller om vi bara kommer att ha en sexrelation eller bara vänskap. Som du förstår har jag inga krav på dej mer än att du ska vara en snäll och omtänksam karl.

Din ålder, utseende, längd, vikt, kukstorlek och alla andra små detaljer är helt oviktigt. Tycker du om att kramas och tycker du om sex? Det gör jag och jag har inte fått en kram på flera år, det är så ledsamt. Vill du dejta en ful kvinna och se vad det kan leda till? Vi börjar på vänskapsplanet och går vidare om vi båda vill det! Kom och ge mej en kram!!!

Kåta mogna kvinnor

vill du knulla kåta mogna kvinnor Här är jag, en av alla kåta mogna kvinnor och jag ÄR kåtare än någonsin. Jag ser bra ut för min ålder, kåt som aldrig förr. Måste faktiskt erkänna, sen jag blivit äldre så har min sexlust fullkomligt exploderat. Det började när jag fyllt fyrtio sen har det bara blivit mer och mer sexlust och jag är kåtare för varje dag. Härliga tider ;-).

Att det är härligt, det är en sak, men att vara singel och kåt jämt, det är väldigt jobbigt. Visst, jag har en dildo som får jobba hårt, men det räcker inte, det släcker bara de värsta lustarna. Jag behöver en riktigt kuk i min mogna fitta, är det din kuk? Kuken får gärna vara stor och minst medium storlek, jag älskar när jag blir hårt knullad av en stor kuk. Men nu är inte storleken det vikigaste, men ett plus om du har stor kuk!

Jag är en kåt kvinna som måste hitta en sexkompis!

Jag är över fyrtio men under femtio och du är i min ålder eller yngre, från 21 år. Unga kåta män är något särskilt, ni är så hårda och kan knulla så länge. Så jag får erkänna, jag är svag för unga män! Även om du inte har så erfaren så hör av dej ändå, jag kan bli din sexlärarinna. Jag vet att ni yngre älskar kåta mogna kvinnor och vi älskar er unga kåta män. En perfekt kombination om du frågar mej.

Vill du knulla en mogen kvinna, då finns jag här, jag vill knulla dej och njuta fullt ut. Jag har ett gott självförtroende och släpper hämningarna med rätt man. Är du här? Jag hoppas det, för jag är kåt och fittan är våt och redo för din kuk, tunga och fingrar. Vi ses!!!!

Nyskild kvinna söker sexpartner

nyskild kvinna söker en sexpartnerHejsan, jag är en nyskild kvinna och ny på sexdejting och dejting överhuvudtaget. Jag vill nu hitta en knullpartner och vet inte riktigt hur det funkar, men det ska väl inte vara så svårt. Vad jag förstår så är det många kåta kvinnor och män som vill sexdejta?! Jag är en utav dom och nu vill jag vara fri ett tag och göra det jag vill utan att behöva ta hänsyn till någon annan.

Har varit ”fast” i flera år och friheten är faktiskt helt underbar. Som du nog förstår så vill jag inte stadga mej igen, inte på ett bra tag iallafall. Vill du träffa en nyskild kvinna som är utsvulten på sex och närhet? Är du en man som har vett att respektera mej för den jag är? Då jag inte ser så bra ut så vill jag säga det redan nu, så du vet.

Nyskild kvinna söker en knullpartner!

Är du ute efter en snygg mogen kvinna så är jag inget för dej. Men om du inte bryr dej så mycket om ytan utan ser till mej som person. Då ska du höra av dej. Isåfall är du kanske mannen jag vill träffa för att ha skön sex med. Tänker att vi kanske träffas regebundet, det föredrar jag. Att ha flera olika knullpartners är för mej främmande och nog inget för mej!

Du är en man som kan föra en vuxen konversation och som är seriös i detta. Tror vi kommer att umgås även utanför sängen men utan att blanda in känslor! Inga krav, det är vad som gäller, men vi kan umgås ändå tänker jag. Vi ses!!

Kåt farmor söker knull

kåt farmor söker sex och närhetNu är tanten kåt hehe kåt farmor här, ensamstående sedan en tid. Söker män i alla åldrar (från 25 år) för skön sex och närhet. Gubbkuk är gött, men yngre kukar är också sköna, så din ålder spelar ingen roll. Om du tror att jag som är äldre kvinna inte har någon sexlust, så har du helt fel.

Min sexlust har ökat med åren och nu när jag är ensam så är det ganska besvärligt. Det är inte helt lätt att hitta en älskare, jag går inte på krogen längre och vännerna är redan gifta. Så en sexannons, det moderna sättet att hitta en knullkompis på, det är det jag får testa. Fungerar det är det toppen, om inte, då har jag åtminstone försökt.

Kåt farmor söker sex!

Men vi kanske kan ses över en helg och njuta hela helgen tillsammans. Som vi vore ett par, men utan att vi ställer några krav på varandra och utan att blanda in känslor. Vänskap räcker länge för min del, kärlek får jag utav min stora familj, så på den fronten är jag nöjd och belåten. Som du kan se så är jag inte trådsmal och du måste tända på en mogen och stor kvinna, som också är en farmor. Men jag får väl se om det är någon som hör av sej.

Har hört att mogna kvinnor är poppis bland de yngre männen, men vi får väl se. Jag är kanske för stor, vem vet? Alla gillar inte en rejäl kvinna, men som sagt, vi får väl se vad som händer. Jag finns här och jag hoppas på svar.

Kåt dam söker

sexig kåt dam söker unga kåta män för sexKåt dam söker kåta män som uppskattar en snygg mogen kvinna i sina bästa år. Är mycket kvinnlig och älskar att klä mej snyggt och sexigt, gärna högklackat och urringat. Men inte så att jag ser lösaktig ut, utan med stil och klass, brukar få höra att jag är en sexig dam.

Sen så har jag en hårig sexig fitta, jag vet att det inte finns så många kvinnor som är orakade idag. Hoppas att du uppskattar min håriga fitta, för jag kommer inte att raka bort håret!

Att knulla runt med flera karlar är inget för en dam, det är under min värdighet. Tror nog att du vill återkomma efter vår första dejt. Det faktum att vi inte ska ligga på första dejten torde sortera bort de oseriösa! Unga män är något jag har en speciell förkärlek till, är lika bra att säga det redan nu. Dock är det inte någon speciell ålder på de män jag söker, men över 21 och under 60 år, på ett ungefär.

Jag är en kåt dam som uppskattar unga män i sängen!

Som kåt dam så har jag en sexlust som är lite utöver det vanliga. Min mogna fitta suktar efter en hård kuk, det var ett bra tag sen jag fick en kuk i min fitta. Därför vill jag inte vänta alltför länge med att hitta någon, lusten har tagit över nu. Så jag hoppas på att du svarar mej snabbt, jag behöver verkligen sex!

Första dejten sker på ett café här i stan där jag bor, vart det är berättar jag sen. Jag vill inte blotta mitt privatliv för mycket så här offentligt. Kan säga så mycket att det är i mellansverige, nära en stor stad. Du kommer till mej alltså, som den gentleman du är, i allt. I övrigt har jag väl inte så mycket krav, förutom att du ska vara seriös och trevlig. Resten tar vi lite mer privat, man kan inte vädra allt offentligt tycker jag! MVH.

Kåta damer finns här

två kåta damer söker kåta mänHär finns två kåta damer som söker män i alla åldrar 25-60 år för sex. Vi har båda en förkärlek för unga män men din ålder är inte det viktigaste. Det viktiga är att du vill och kan tillfredsställa två rejält kåta damer. Att ha en trekant är något vi haft förr och vi ska ha det igen. Vi föredrar att träffa en eller två män som har sex regelbundet med oss. Då vi båda vet att vi får det skönast när vi känner varandra någorlunda bra.

Det är så att vi båda numera är lyckligt skilda och vi har alltså slitit oss loss från ”bojorna”. En oerhörd frihetskänsla och den njuter vi av till fullo nu. Det som fattas nu är en eller två kåta män som vill umgås med oss i sovrummet. Men inte bara hemma, vi gillar att vara ute i naturen och busa på sommaren. Finns det något härligare än att ta picknick korgen, filten och åka ut i natueren.

Vi är två kåta damer som söker män 25-60 år för sex!

Männen vi vill träffa är män som är riktiga karlar, vuxna och mogna. Ni ska ha ett fritt sinne, inte vara blyga och våga ta för er och njuta av livet maximalt. Vi förstår om du är blyg i början, det är inget konstigt med det, det är de flesta. Men när vi lärt känna varandra så ska du våga njuta och släppa alla hämningar. Det har vi lärt oss, tror det är något som kommer med åren för de flesta. Vi vill inte ha en massa strul därför är vårt krav att du är singel/ensamstående. Kontakta oss snarast så vi kan få kontakt och börja bygga upp något och sen träffas i verkligheten. Puss & Kram från oss, två kåta damer ;-).

Stora bröst

sexig mogen kvinna med stora bröst söker en trevlig manJag är en sexig kvinna med naturliga stora bröst och en späd kropp och jag söker en schysst karl. Vi ska ha sex och vi ska njuta av livet tillsammans, helt utan krav. Du ska se bra ut och gärna vara tränad som jag är, hälsan och kroppen har jag alltid vårdat mycket noga i mitt liv. Det är nog det som syns nu när jag blivit en mogen kvinna.

Kroppen är väl inte perfekt, men jag är ganska nöjd måste jag säga, speciellt nöjd med mina tuttar. Dock blev min bild inte den bästa, men bättre än ingen bild alls! Trots att jag är kring femtio så är min kropp i gott skick, vad tycker du? Jag brukar få komplimanger från män och de brukar vända sej om på gatan, så det känns riktigt bra. Självförtroendet är på topp kan man säga och det är jag mycket glad för.

Söker en schysst karl som ser bortom mina stora bröst!

Du som hör av dej ska vara på det klara med att detta är en sexannons. Men att det kan bli mer, men det är inget jag aktivt söker. Just nu är det sex och närhet jag vill ha och saknar, det gör nog alla mer eller mindre av oss som lever ensamma. Det är skönt att vara ensam och inte behöva visa hänsyn till en partner. Men det kan bli lite ensamt också, men det ska jag råda bot på här och nu.

Som du nog förstår så gillar jag sex mycket, gillar att visa upp min sexiga kropp och stora bröst. Men inte offentligt mer än så här lite mer anonymt, blir faktiskt lite kåt när jag inbillar mej att karlar onanerar till min bild? Önska kan jag iallafall hihi. Ska vi träffas och kolla av vår kemi och sen får vi se vad som händer, sugen? Jag är!!!!

Bilder på fittor

bilder på fittor och jag är en kåt kvinnaFittor, det gillar ni män att kolla på men bilder på fittor är överskattat. Alla fittor ser olika ut, form, färg, behåring eller inte, alla är olika men invändigt ser alla fittor likadana ut. Så varför denna fixering på fittbilder? Det är kanske upphetsande, ja, så kan det nog vara, att se fittor på bild är en sak, att se en fitta i verkligheten är en annan sak.

Bilden på mej visar hur en vanlig kvinna ser ut, andra bilder på fittor ser annorlunda ut. Många kvinnor opererar yttre blygdläppar idag, bara för att passa in i ”mallen”. Helt befängt om du frågar mej, alla kvinnor har mer eller mindre stora blygdläppar.

Bilder på fittor, är det överskattat eller vad tycker du?

Vad vill jag med detta? Jo, jag vill sexdejta en man som har förstått att fittans utseende inte är det viktiga. Då tror jag det mest är äldre män som tänker som jag, men det finns nog en och annan ung man också.

Jag är en kvinna som lärt mej att utseendet inte är det viktiga, utan det är utseendet i kombination med det inre som spelar roll. Därför vill jag träffa män i alla åldrar från 25-30 år och uppåt. Detta handlar om sex, jag vill bara ha sex med dej, inte något annat.

Diskreta sexträffar är det som gäller!

Du ska vara min knullkontakt och vi ska träffas regelbundet för sex. Dock ska ingen annan få veta att vi träffas, du ska bli min hemliga älskare. Jag bor ensam så vi kan ses hemma hos mej och det ska vi göra första gången.

När jag känner dej lite mer, så kan vi ses hemma hos dej också. Vanlig sex är det som gäller, inga dominanta lekar eller annat, jag är väl lite gammaldags på det planet. Men nu är frågan finns det en man för mej???

Vill du knulla mogen kvinna?

vill du unga man knulla mogen kvinna du är minst 21 år och max 40 årHej alla unga kåta män, vill du knulla mogen kvinna och bli upplärd? Då finns jag här och jag är en kåt äldre kvinna som fullständigt älskar unga män 21-40 år! Ni är så heta, ni är så kåta och ni har en hård ung kuk som bara vill knulla i timmar.

Det är precis så jag vill ha det, min sexlust är hög och jag är kåtare än någonsin. Att knulla är det bästa jag vet, sex är viktigt och jag måste ha det mycket, länge och ofta. Därför passar en ung man mej helt perfekt och det är just dej jag söker här och nu. När jag hittat rätt kille så ska vi ha stadiga sexträffar!

Är du 21+ år och vill knulla mogen kvinna?

Du måste vara över 21 år, det är på gränsen men jag vet att det finns mogna män som är i den åldern. Övre gräns är 40 år, tror det blir bäst så, då är du ung jämfört med mej. Nåja, jag är inte så gammal och jag ser helt okej ut för min ålder.

Jag bor ensam så vi kan med fördel träffas hos mej, men första gången ses vi på stan över en latte. Sen besämmer vi en dag vi ska ses och ha det skönt tillsammans, jag kan för det mesta förutom på dagtid. Om du är oerfaren eller om du är oskuld, det är lugnt. Jag kan lära upp dej och bli din sexlärarinna.

Många unga män vill knulla mogen kvinna och det är inget konstigt. Du är ung och viril, jag är mogen och erfaren, vi utnyttjar varandras sköna kroppar. Sugen på att träffas och ta en latte?

Träffa kåta kvinnor för sköna stunder idag!
GRATIS
Letar du efter en kåt partner?