Vill ha mjuksex

ska vi ha mjuksexVarför är det ingen som vill ha mjuksex nuförtiden? Alla ska ha alla möjliga konstiga varianter av sex, det ska vara hårda tag, rövknullas och gud vet vad. Men för mej räcker det länge med helt vanlig sex, mjukt och mysigt och erotiskt. Inte bara räcker, jag vill inte ha udda sex.  Ingen ska smiska mej, ingen ska knulla mej i baken, jag vill att du smeker mej mjukt och skönt. Erotiken, har den helt försvunnit? Det verkar så, tyvärr. Men jag tror det finns killar som också bara vill ha helt vanlig sex utan en massa konstigheter. Frågan är om du är här på vuxet?

Långa förspel är något jag älskar över allt annat, gärna med lite massage. Slick och sug som det hette förr, det gillar jag skarpt också, en 69:a alltså. Att ta på varandra både länge och väl innan man kör in kuken i fittan, det är precis det jag vill ha. Det måste finnas killar som också vill ha helt vanlig sex! Jag bor utanför Göteborg och där bör du också bo och du är max 55 år!

Killen jag söker vill träffas regelbundet om det är så att vi har kemi och trivs tillsammans. Både i och utanför sängen, för jag vill gärna vara vän med dej också! Så att vi umgås som vänner och fixar käk ibland, sticker ut och festar, åker på nån resa osv. Nu är jag kanske lite gammaldags, mjuksex har jag inte hört talas om på länge. Men sådan är jag, take it or leave it som det heter. Är en mogen kvinna i mina bästa år, har fyllt fyrtio men inte femtio. Vill du bli min knullkompis?

BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

2 svar på ”Vill ha mjuksex”

  1. Håller med i allt. Bor dock i skåne men jobbar i Halland o är ofta i Göteborgsområdet
    Du ser grymt sexig ut. Jag är i 50 års åldern o tror mig veta vad du vill.

    Svara

Lämna en kommentar

Träffa kåta tjejer för sköna stunder idag!
Dejta kåta tjejer idag!