Undergivna män sökes av en dominant kvinna, hör av er genast! Jag har precis börjat med dominanta lekar och jag bara älskar det. Men det är tyvärr inte helt lätt att hitta undergivna män så jag provar en sexannons. Jag vill göra så mycket med dej och allt kommer jag inte att berätta här men lite ska jag säga.
Nyligen köpte jag en strap-on som ännu inte är använd och helt ny! Den är lagom i storlek, inte för stor och inte för liten. Lagom är bäst och jag vill knulla dej bakifrån och jag vill knulla dej i missionären, liggande från sidan och mycket mer.
Dominant kvinna söker en lydig man
Med en strap-on så är det jag som bestämmer och du ska bara lyda. Du ska gå ner på knä och suga kuken och samtidigt kör du en dildo i min fitta. Sen har jag en skön piska så du kommer att få en snärt av den på dina skinkor och ev. mer om du är olydig. Min fitta dryper av fittsaft bara jag skriver om det och nu är jag redo, är du redo?
Jag är som sagt nybörjare på detta men jag njuter fullt ut av det och jag är verkligen en dominant kvinna. Det har jag inte förstått förut, jag har känt att det var något som fattades. Men det tog tid att inse vad det var. Du undergivna man, singel eller upptagen, ålder utan betydelse (21+), hör av dej NU!
Min kk har flyttat så nu försöker jag hitta knullkompis igen. För att ha en kk är det bästa som finns och så smidigt. Inga krav, inga måsten och bara en skön
Vill du pulla min fitta? Är du en kåt man som är mästare på att pulla en kvinna till orgasm? Kan du tänka dej att
Jag har så ganska så fula men naturliga bröst, de är minst sagt hängtuttar. Och jag är inte så snygg och jag är inte trådsmal utan ganska
Letar du efter fler sexannonser som denna? Kolla vår kategori
Ha sex med mig, knulla mig gul och blå, så här är det, jag vill träffa en dominant man för hård sex. Men jag vill också ha mjuksex, lugnt och fint, jag vill ha sex i alla former helt enkelt. Är en ung kåt tjej som går igång på killar som är lite äldre än mig.
Ska vi ha sexträffar och även vara polare? Vänner med förmåner med andra ord, det finns inget bättre enligt mej! Jag söker alltså kåta killar som vill träffas utan krav! Typ som 
Då var det dags att testa om en knullannons funkar, gör det det? Ja, såklart det gör, det säger iallafall mina väninnor, de har hittat sina knullkompisar på nätet i just en kontaktannons. Så därför går jag all in och provar det jag också.
Hejsan, jag är en 