Jag är en kvinna 40 plus, lagom mogen kvinna men ändå fortfarande ung i mitt sinne. Är väl lite mittemellan nu, är inte ung men inte gammal. Livet är härlig, jag njuter varje sekund, att bli äldre är faktiskt inte så illa som jag trodde.
Fördelarna är många, tex så är jag mer säker på mej själv, jag har lärt mej att njuta av livet. Speciellt när det kommer till sex så är det en enorm skillnad mot när jag var en ung tjej, det är som natt och dag.
Har lärt mej att njuta fullt ut, jag släpper alla hämningar när jag har sex och så bra sex det blir, så jäkla bra. Om det finns några nackdelar att jag har blivit en kvinna 40 plus?
Jodå, kroppen är väl inte i samma skick nu som förr, men vad gör det, jag gillar det jag ser i spegeln trots allt. Även om brösten hänger lite mer och kroppen har tagit stryk av åren som gått, men vaddå, det är ju naturligt.
Kvinna 40 plus är på jakt efter en skön knullkompis!
Med denna sexannons söker jag en knullkompis, en man att umgås med och ha sex med. Jag har varit i relationer men nu vill jag leva och vara fri, men jag måste verkligen ha sex också. Att ha sex ohämmat är härligt, men jag vill bara ha det med en och samma man.
Livet har lärt mej att sex blir bäst när man lärt känna varandra lite, känslor behöver nödvändigtvis inte vara inblandade. Det kan bli riktigt bra sex utan känslor, det vet jag. Och det är just det jag söker här och nu. Män från 25 år och uppåt kan skriva en rad till mej, i de fall jag väcker din nyfikenhet och intresse. Ciao!
Vad i landet fins du. Jag fins på västkusten
En kvinna som du skulle vara roligt att höra mer från
Hej. Jag är 25 år gammal. Jag tycker sex med mogen kvinna och vill jag träffa dig om du bo sthl.
Shyssta ”hangers” I love it!
Är gift med, saknar sex.
Din kropp ser helt fantastiskt ut och tänder mig direkt.
Var i Sverige finns du?